czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

• 23 marca 2013
  • wyświetleń: 1405

Biegacze wygrywają w Chełmku

Młodzi czechowiccy biegacze startowali w dniu 22 marca w biegach ulicznych w Chełmku na powitanie wiosny. Nasi zawodnicy 8 razy stawali na podium.

W biegu dziewcząt szkół podstawowych pasjonujący pojedynek stoczyły nasze zawodniczki zajmując cztery czołowe miejsca,
wgrała Justyna Gąsiorek przed Julią Marek,Oliwią Gręda i Natalią Grobarczyk. Wśród chłopców srebrny medal zdobył Jakub Pająk a 5 miejsce zajął Wojtek Szwed.Piękne zwycięstwo w biegu gimnazjalistek odniosła utalentowana Chodziarka Daria Marzec a 5 miejsce zajęła jej koleżanka z chodu Paulina Lubecka.

W kategorii open kobiet wygrała niezawodna Kamila Przemyk przed znakomitą sprinterką Elą Głogowską. Naszych gimnazjalistów reprezentowali Mateusz Banach,który zdobył srebrny medal i Kamil Gałuszka,który był piąty.

Uczniowie szkół podstawowych biegali na dystansie 1km a pozostali na 2 km. Biegacze na podium otrzymywali dyplomy,medale i upominki rzeczowe.