czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 5 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1014

Pingpongiści ograli wicelidera

W środę 3 kwietnia w sali Szkoły Podstawowej w Ligocie tenisiści stołowi MKS Czechowice-Dziedzice rozegrali mecz z wiceliderem z Żywca.

Reklama

Po pierwszych partiach mieliśmy remis 2:2, niespodziewanie swój drugi mecz w tym sezonie przegrał Paweł Wróbel. Bardzo dobrze rozegrane mecze deblowe dały prowadzenie 4:2 i tak naprawdę to był przełomowy moment tego spotkania.

Do końca meczu goście z Żywca byli już tylko tłem dla dobrze grających zawodników MKS-u. Do formy powraca Artur Sobel, który po małej zadyszce nabiera wiatr w żagle. Stabilną formę prezentuje pozostała część zespołu Paweł Mazur, Krzysztof Ramenda oraz Piotr Dziendziel.

Do rozegrania pozostał jeszcze jeden wyjazdowy pojedynek z TS Kuźnią Rybnik, mecz który nie będzie miał już wpływu na miejsce MKS w tabeli, ale będzie dobrym sprawdzianem przed barażami. Te odbędą się na przełomie kwietnia i maja.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.