czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 23 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1358

Sukces tenisistek stołowych MKSu

W rozegranych Drużynowych Mistrzostwach Śląska w kategorii młodziczek tenisistki stołowe MKS wywalczyły drużyniwe Mistrzostwo Śląska!

Reklama

MKS
Sukces tenisistek MKS · fot. jadraz / klub czecho.pl


Monika Fołta, Kinga Furtak (podopieczne Tomasza Szarego) oraz Ania Kielar nie dały szans rywalkom. Jest to historyczny, pierwszy w czechowickim tenisie stołowym złoty medal Mistrzostw Śląska.

W dniu 27 kwietnia w Brzegu Dolnym - drużyna w powyższym składzie będzie reprezentować Śląsk w walce o udział w Mistrzostwach Polski.

W Indywidualnych Mistrzostwach Śląska naszym dziewczętom nie udało się powtórzyć wyniku, zajmując doskonałe miejsca w ścisłej czołówce: Ania Kielar -4m, Monika -5m, Kinga -7m.

Monika i Kinga już "zasmakowały" miejsca na podium. Aktualnie, wraz z Kasią Kopeć są wice mistrzyniami Śląska w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół Podstawowych ,reprezentując Szkołę Podstawową nr.3 w Ligocie.
W Indywidualnych Mistrzostwach Polski w kategorii młodziczek-nasz klub reprezentować będzie Ania Kielar.

Gratulacje dla zawodniczek, ich trenera i życzymy "połamania rakietek"!

jadraz / klub.czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.