czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 25 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1359

Porażka zespołu MKS w barażach

Za MKSem Czechowice-Dziedzice pierwszy mecz barażowy, którego stawką jest mistrzostwo III Ligi Śląskiej i bezpośredni awans do II ligi tenisa stołowego.

Reklama

Rezerwy Carbo-Koks BTTS Silesia Miechowice okazały się bardzo wymagającym i surowym przeciwnikiem. Mając w swym składzie gwiazdy polskiego tenisa stołowego Grzegorza Iwaniuka i Mirosława Pierończyka, których wspierali juniorzy z najwyższej półki rankingowej - goście wygrali mecz 8:2.Dwa punkty dla MKS zdobył Artur Sobel wygrywając 3:0 z Balcerzakiem i po emocjonującej walce 3:2 z Dąbrowskim. Równorzędną walkę próbowali nawiązać debliści, ale polegli 3:1 (z Iwaniukiem i Pierończykiem), a para Ramenda Sobel 3:2 z Kalinowskim i Chmielewskim.

Dziękujemy licznie zgromadzonym sympatykom tenisa stołowego ,z odległych nawet miejscowości ,za gorący doping i zawodnikom za stworzenie pełnego emocji widowiska.

Po drugim meczu barażowym, który odbędzie 8 maja w Miechowicach -dowiemy się z którą drużyną z województwa opolskiego zmierzymy się w decydującej grze o awans.

jadraz / klub.czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.