czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 24 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 5399

Dobry start Montis Bike Team

W sobotni poranek na Żwakowie odbyła się kolejna edycja Leśnego Pucharu MTB, w którym udział wzięła liczna grupa kolarzy z całego województwa. Na starcie nie zabrakło drużyny Montis Bike Team.

Reklama

- Pełni energii i optymizmu, bez jakiegokolwiek ciśnienia podeszliśmy do pierwszych zawodów w którym brali udział wszyscy członkowie drużyny. Dla Szymona to były drugie zawody i przeczuwał, że dobrze pójdzie, któremuś z chłopaków. Instynkt go nie zawiódł i duch drużyny przyniósł nam sukces, ale o tym za chwilę - opisują uczestnicy na stronie klubu.

Zawody odbywały się w dosyć trudnych warunkach ze względu na dużą ilość błota, przez co techniczne odcinki trasy jechało się trudno, nawet bardzo trudno. Kilka niegroźnych upadków zaliczył najmłodszy zawodnik. Jednakże Dominik dzielnie walczył i zakończył rywalizację w kategorii elity na 19 miejscu. Drugi zawodnik (Szymon), także miał przyjemność startować w najmocniejszej obsadzie (elita) i zakończył rywalizację na dobrym 10 miejscu. Wynik lepszy niż ostatnio, więc ciężkie treningi przynoszą rezultaty.

- Wyścig zakończył się wielkim sukcesem sportowym naszego zawodnika. Zbyszek w kategorii M4 uplasował się na podium. Trzecie miejsce naszego zawodnika dodało grupie skrzydeł. Bardzo cieszymy się z sukcesu naszego kolegi. Jesteśmy pełni optymizmu na kolejne zbliżające się zawody, które odbędą się w 18 maja w Ustroniu - dodają członkowie Montis Bike Team.

aka / czecho.pl
źródło: Montis Bike Team

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.