• 30 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2440

Kajakarze MKS w Wałczu

W dniach 26-28 kwietnia odbyła się wiosenna ogólnopolska konsultacja juniorów w Wałczu. Był to pierwszy w tym sezonie ważny sprawdzian dla kajakarzy, w którym bardzo dobrze spisali się zawodnicy czechowickiego MKSu.

MKS Kajak Czechowice-Dziedzice
MKS Kajak Czechowice-Dziedzice · fot. pzkaj.pl

Juniorzy młodsi: Mateusz Borgieł zajął 3. miejsce w klasyfikacji ogólnej, a Jakub Gola - 5 miejsce w kategorii kanadyjkarzy. Junior Tobiasz Gola uplasował się na miejscu 2. w kategorii kajakarzy.

Tym samym zawodnicy potwierdzili swoją dobra pozycję w czołówce Polski. Dobrze też zaprezentowali się pozostali kajakarze z naszego klubu: Kamil Klimca i Arkadiusz Konieczny. Więcej wyników na stronie pzkaj.pl.