• 3 maja 2013
  • wyświetleń: 1677

Sukcesy biegaczy z Czechowic

21-osobowa reprezentacja biegaczy MOSiRu w dniu 3 maja brała udział w biegach ulicznych w Orłowej na dystansie 2km. Zawody odbyły się dla uczczenia 68 rocznicy wyzwolenia miasta.

Nasi biegacze 10 razy stawali na podium podczas dekoracji na zakończenie imprezy.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Julia Marek, Kamila Przemyk, Jakub Pająk i Miłosz Jarczok. Srebrne medale zdobyli: Justyna Gąsiorek, Anna Derlich i Mateusz Banach. Na najniższym miejscu podium stanęli: Oliwia Gręda, Natalia Krętosz i Kamil Gałuszka.

Trasa biegu była bardzo trudna-ostatnie 500 metrów pod górę i po schodach,tym większe gratulacje należą się wszystkim medalistom i pozostałym naszym zawodnikom, którzy dzielnie walczyli aż do samej mety.