Sport

  • 8 maja 2013
  • wyświetleń: 2511

Grali o Puchar Dyrektora ZS Silesia

Z okazji promocji i dnia otwartego Zespołu Szkół "Silesia" odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Szkoły dla szkół gimnazjalnych.

W turnieju uczestniczyły 4 drużyny: GP nr 3 i GP nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach oraz GP w Goczałkowicach i dodatkowo drużyna ZS "Silesia" dziewcząt (plus 3 uczniów klas pierwszych nie grających w klubach). Początkowo na zaproszenie również odpowiedziały pozytywnie GP 2 i GP w Zabrzegu jednak w związku z uczestnictwem w innych zawodach w tym terminie nie wstawiły się na zawody.

Turniej o Puchar Dyrektora ZS "Silesia" · fot. Mariusz Maławy


Losowanie spowodowało, że już w pierwszym meczu spotkali się faworyci turnieju: GP 3 Cz.-Dz. oraz GP Goczałkowice. Spotkanie zakończyło się remisem 1 do 1. Wszystkie kolejne mecze tych drużyn z pozostałymi rywalami były pogonią za jak najwyższą wygraną by w końcowej punktacji mieć lepszą zdobycz bramkową.

Wyniki poszczególnych spotkań:
GP 3 - GP Goczałkowice 1:1
GP 2 - ZS "Silesia" 2:2
GP 3 - GP 2 7:2
GP Goczałkowice - ZS "Silesia" 6:0
GP 3 - ZS "Silesia" 11:0
GP Goczałkowice - GP 2 10:4

Klasyfikacja końcowa:
1. GP 3 Czechowice-Dziedzice
2. GP Goczałkowice
3. GP 2 Czechowice-Dziedzice
4. (dziewczyny) Zespół Szkół "Silesia".

Skład zwycięskiej drużyny GP 3: Zarychta M., Przemyk M., Szwajca J., Garus S., Kopeć P., Kubica D., trener: Michał Gazda.

Mariusz Maławy

źródło: Zespół Szkół Silesia

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.