czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 22 maja 2013
  • wyświetleń: 1158

Gimnazjum 3 zagra w finale

Młodzicy zawodnicy Gimnazjum Publicznego nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach po przebrnięciu trzech rund eliminacyjnych dotarli do finału wojewódzkiego w którym wystąpi 16 najlepszych drużyn z całego województwa.

Młodzi piłkarze GP3 (wszyscy zawodnicy klubowi UMKS "Trójka"CZ-Dz) w drodze do finału wygrali pierwszy etap rozgrywek w którym pokonali rówieśników z GP2 w Cz-Dz oraz z GP7 i GP11 z Bielska-Białej.
W drugiej rundzie eliminacyjnej również zajęli pierwsze miejsce w grupie pokonując rówieśników z Gimnazjum w Kozach, Gimnazjum w Miedźnej oraz remisując z Gimnazjum w Ślemieniu.

Ostania runda eliminacyjna to mecz barażowy decydujący o wejściu do ścisłego finału. I tu młodzi futboliści z Czechowic-Dziedzic nie pozostawili złudzeń komu należy się finał i pokonali zawodników z Gimnazjum w Rychwałdzie wynikiem 6-1!

Finał wojewódzki odbędzie się w Dzień Dziecka 1 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie co będzie najlepszym prezentem w tym dniu dla młodych piłkarzy.

Skład:Kopeć Patryk-Zarychta Marcin- Szwajca Jakub- Hadydoń Filip- Przemyk Michał- Praciak Maksymilian-Dąbrowski Krystian-Kopeć Dominik-Dzida Tomasz- Herok Adrian
Opiekun zespołu:Michał Gazda

baca79

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.