czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 29 maja 2013
  • wyświetleń: 2061

Brązowy medal siatkarzy MTS

Dużym sukcesem zakończyli udział w rozgrywanych w miniony weekend w Drzonkowie mistrzostwach polski oldboyów najstarsi siatkarze reprezentujący MTS Winner, zdobywając brązowy medal i puchar Orlen Old Boys Volleyball Cup 2013 w kategorii 45 plus.

MTS Winner, siatkówka
MTS Winner


W piątkowych i sobotnich spotkaniach grupowych MTS Winner pokonał w tie- breakach zespoły z Wrocławia i Szczecina oraz 2:0 drużynę z Międzychodu, co dało nam awans do półfinału z pierwszego miejsca. W niedzielnym półfinale z Gryficami, po idealnym początku i gładkim zwycięstwie w pierwszym secie do 15, nastąpiło nieoczekiwane, całkowite załamanie gry. Ostatecznie przegrywamy 1:2 i pozostała nam walka o III miejsce z rywalem grupowym - drużyną ze Szczecina. Mecz wygrywamy zdecydowanie 2:0 (25:17, 25:14) zdobywając upragniony puchar.

Skład zespołu: Krzysztof (Kafar) Wojtyłko (46') - rozgrywający/Bielsko-Biała, Adam Litner (49)- przyjmujący/Bielsko-Biała, Aleksander (Olo) Biegun (48) - przyjmujący/Bielsko-Biała/Czechowice-Dziedzice, Wojciech (Waldek) Sikora (48) -środkowy/Czechowice-Dziedzice, Sławomir Świerczek (49) - środkowy/Radlin, Andrzej Kalisz (49) - atakujący, Chełmno, Adam Prończuk (C) (47)- przyjmujący/Czechowice-Dziedzice.

źródło: www.winner.org.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.