Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 8 czerwca 2013
  • wyświetleń: 3850

Gala Sportu: nagrody i wyróżnienia

W minionym tygodniu odbyła się Gala Sportu 2013. Podczas gali zostały podsumowane osiągnięcia czechowickich sportowców w sporcie szkolnym, drużynowym i indywidualnym. Gośćmi honorowymi gali byli członkowie polskiej kadry narodowej w skokach narciarskich wraz z trenerem Łukaszem Kruczkiem.

Paweł Wawrzyczek
Paweł Wawrzyczek został sportową indywidualnością roku. · fot. trainerman / klub czecho.pl


Sportową indywidualnością roku przyznaną przez Urząd Miasta został Paweł Wawrzyczek, natomiast Jakub Wójcik został najpopularniejszym sportowcem 2012 roku w plebiscycie Gazety Czechowickiej. Najpopularniejszym trenerem została Agata Krywult (MTS Winner Czechowice-Dziedzice).

Klasyfikacja plebiscytu Gazety Czechowickiej:
1. Jakub Wójcik (judo)
2. Paulina Paszek (kajakarstwo)
3. Kamila Przemyk (lekkoatletyka)
4. Paweł Wawrzyczek (judo)
5. Michał Przemyk (piłka nożna)
6. Monika Fołta (tenis stołowy)
7. Ewelina Pilarz, Justyna Iskrzycka (kajakarstwo)
8. Justyna Surowiecka (koszykówka)
9. Karolina Bumbar (lekkoatletyka)
10. Weronika Przebinda (siatkówka)

Wyniki konkursu Urzędu Miejskiego:

Kategoria: Sport szkolny

a) zespołowy (wyróżnienia)
Szkolna drużyna dziewcząt w tenisie stołowym Szkoły Podstawowej nr 3 w Ligocie (Fołta Monika, Furtak Kinga, Kopeć Katarzyna)
Szkolna drużyna dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych Szkoły Podstawowej nr 1 w Ligocie (Grzebelec Aleksandra, Kominek Karina, Biernat Marcelina, Biernat Angelika, Drobik Arleta, Majcherek Kamila)
Szkolna drużyna siatkówki dziewcząt Gimnazjum nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach (Babiarz Paulina, Lasota Natalia, Adamczyk Marlena, Wróbel Kinga, Krywult Klaudyna)

b) indywidualny (wyróżnienia)
Oliwia Kwaśniak - mini piłka siatkowa, piłka ręczna, czwórbój
Adrian Hołdys - mini piłka ręczna, siatkowa, czwórbój
Bartłomiej Gajda - mini piłka siatkowa, czwórbój

c) Emil Buchta - specjalne wyróżnienie za wieloletnią pracę trenerską i wkład w wychowanie kilku pokoleń sportowców w Gminie Czechowice-Dziedzice

Kategoria: Kwalifikowany sport zespołowy

Wyróżnienia:
Miejskie Towarzystwo Sportowe "Winner" - zespół siakówki męskiej
Miejski Klub Sportowy - sekcja siatkówki dziewcząt
Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy "Trójka"- drużyna piłkarska młodzików starszych

Zwycięzca: Miejskie Towarzystwo Sportowe - Winner

Kategoria: Kwalifikowany sport indywidualny

Wyróżnienia:
Paweł Wawrzyczek, Marta Wykupil, Jakub Wójcik - judo
Marcel Marszałek, Karolina Bumbar, Oliwia Kwaśniak, Kamila Przemyk, Elżbieta Głogowska, Wiktoria Szlagor - lekkoatletyka
Mikołaj Wrzoł - tenis ziemny
Robert Szatanik - Tang Soo Do
Tomasz Dzida, Michał Przemyk -piłka nożna
Łukasz Goryl, Mirosław Sojka - saneczkarstwo
Damian Kulig - ciężary
Marcin Ryszka - pływanie

Zwycięzca: Paweł Wawrzyczek - judo (Sportowa Indywidualność Roku 2013)

aka / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.