czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 13 czerwca 2013
  • wyświetleń: 1782

UMKS "Trójka" w Wilkowicach

9 czerwca na obiektach piłkarskich w Wilkowicach odbył się turniej piłki nożnej dla rocznika 2006 i młodsi z okazji Dnia Dziecka.

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
fot. Mariusz Maławy


W rozgrywkach uczestniczyło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy po 5 zespołów. Nasze maluch zagrały w grupie z Młodymi Wilczkami z Wilkowic, Rekordem Bielsko-Biała, Góralem Żywiec oraz z Futsal Węgierska Górka. Jak zwykle w najmłodszych grupach wiekowych nie obwiązywały żadne klasyfikacje. Jednak na marginesie warto dodać, że nasi najmłodsi piłkarze wygrali wszystkie swoje mecze strzelając 6 bramek jednocześnie nie tracąc nawet jednego gola.

W pierwszym meczu z Góralem Żywiec wygrana 1 do 0, podobny wynik padł w drugim meczu z Węgierską Górką. W kolejnych spotkaniach nasza drużyna wygrywała już 2 do 0 najpierw z Rekordem Bielsko-Biała, a w ostatnim meczu z gospodarzami z Wilkowic. Wszyscy zawodnicy uczestniczący w turnieju otrzymali medale, dyplomy oraz paczki ze słodyczami. Również mogli z rodzicami skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez organizatorów.

W trakcie turnieju przeprowadzane były konkursy dla zawodników i rodziców. Dlatego każdy uczestnik otrzymał drobny upominek już za sam udział, a najlepsi nagrody. Skład UMKS "Trójka": Michał Grzeszek, Filip Kołodziej, Maks Kozik, Mateusz Kreis, Adaś Fajfer, Adaś Gąsiorek, Grzegorz Janusz, Kuba Bednarz, Łukasz Iciek, Krzyś Ogiegło, Bartek Walaszek, Kacper Piątek.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.