czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 3 lipca 2013
  • wyświetleń: 1041

W weekend Święto Sportu

Klub sportowy z Kaniowa zaprasza w najbliższy weekend tj. 6-7 lipca na 2. edycję Święta Sportu.

Impreza odbędzie się na terenie stadionu LKS Przełom Kaniów. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 turniejem żaków o puchar prezesa klubu. Uczestnicy będą mieli okazję zjeść ciepły posiłek oraz wziąć udział w konkursach. Na godzinę 14:30 przewidywany jest mecz piłkarski zarządu klubu i przyjaciół przeciwko strażakom z Kaniowa. Po rozgrywkach odbędzie się spotkanie podsumowujące sezon dla drużyny seniorów. Z kolei od godziny 19:00 zabawę przy muzyce zagwarantuje zespół "Sekret" z Bielska Białej.

Gościem specjalnym, który urozmaici przybyłym czas w sobotnie popołudnie, będzie rekordzista Guinessa w podbijaniu piłką Andrzej Kukla.

Organizatorzy zapraszają także na drugi dzień Święta Sportu, kiedy to o godzinie 14:30 rozpocznie się turniej młodzików o puchar przewodniczącego Rady Gminy. Po tym wydarzeniu nastąpi rozdanie nagród.

Patronat nad II Świętem Sportu objął poseł RP Stanisław Pięta.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.