czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 16 lipca 2013
  • 19 lipca 2013
  • wyświetleń: 5726

TKKG - nowe rodzaje treningów!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

Artykuł sponsorowany:

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów i Elżbieta Zarębska zapraszają na treningi funkcjonalne, obwodowe oraz wkrótce CrossFit!

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów, tkkg
Elżbieta Zarębska


Treningi funkcjonalne w naszym mieście zdobyły sobie już wielu zwolenników, dlatego na naszej sali przy ul. Tetmajera 14 a wprowadzamy nowe grupy o różnym stopniu zaawansowania.

Trening funkcjonalny jest nowym trendem w nowoczesnym podejściu do treningu, zarówno w fitnessie jak i w treningu personalnym. Podstawową zasadą która rządzi budową treningu funkcjonalnego to wielostawowość ćwiczeń (brak ćwiczeń izolowanych) oraz funkcjonalność ćwiczeń, czyli ich użyteczność w ruchach życia codziennego. Złożoność wykonywanych ćwiczeń w treningu funkcjonalnym pociąga za sobą wymuszenie intensywniejszego krążenia krwi, a co za tym idzie poprawę jego działania oraz wzrost wydolności organizmu - wytrzymałości tlenowej i mięśniowej.

Trening funkcjonalny harmonijnie wzmacnia mięśnie całego ciała i symetryzuje je. Wielka zaletą jego jest to, iż aktywuje wszystkie rodzaje włókien mięśniowych, mięśnie głębokie oraz posturalne odpowiadające za prawidłową postawę oraz zdrowie kręgosłupa.

Trening funkcjonalny to trening który pozwoli Ci jednocześnie na poprawienie kondycji jak i uzyskanie pięknej sylwetki.

Trening funkcjonalny jest treningiem prozdrowotnym. Dzięki równomiernej stymulacji całego organizmu wyrównuje napięcia mięśniowe i tonizuje ciało. Dla osoby początkującej trening ten może się wydawać intensywny, ale efekty jego zauważycie bardzo szybko. W przeciwieństwie do treningu z dużymi ciężarami w systemie kulturystycznym, trening funkcjonalny nie pociąga za sobą wzrostu objętości masy mięśniowej (jeśli nie ma takiej potrzeby), a jedynie zwiększanie tonusu i poprawę gęstości mięśnia.

Prowadzenie zajęć Elżbieta Zarębska.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów


Pozostałe zajęcia aerobik, pilatess, spinning - aerobik na rowerach, zumba, step aerobik, fit-bal odbywać się będą zgodnie z grafikiem zajęć.

Przypominamy również, że w naszej ofercie mamy zajęcia typu cardio oraz pilatess połączone z programami dietetycznymi.

Konsultacje dietetyczne odbywają się w klubie na krytej pływalni "Wodnik" w środy od godziny 16.00.

Zachęcamy do spróbowania swoich sił. Rewelacyjny trening i fantastyczna zabawa.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145, Tetmajera 14a

tel. 032 2152283
kom. 0604248845

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj