Sport

  • 2 sierpnia 2013
  • 9 września 2013
  • wyświetleń: 1922

Kurs jogi w Czechowicach

Za nami:

Od września rozpoczną się nowe kursy jogi dla początkujących. W Czechowicach zajęcia będą się odbywać w Miejskim Domu Kultury w poniedziałki o 18.30 (pierwsze zajęcia 9 września).

joga


Zajęcia są przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć swą przygodę z jogą. Poznawać będziemy podstawowe asany równoważne, stojące, odwrócone, a także pozycje siedzące.

Rozciągamy ciało sprawiając, że z każdym tygodniem jest nam bardziej posłuszne. Uelastyczniamy kręgosłup tak, by po niedługim czasie na stałe zapomnieć o bólach w szyi czy dole pleców. Wykonując skręty czy pozycje odwrócone przyspieszmy przemianę materii i odżywiamy narządy wewnętrzne poprawiając ich funkcjonowanie. Wykonując ćwiczenia oddechowe uczymy się jak oddychać pełną piersią i jak czerpać ze tego oddechu przyjemność i siłę.

Hatha joga to starożytny system pracy z ciałem, praktykowany od setek lat w Indiach, a od kilkudziesięciu dostępny również na Zachodzie. System ten, w sposób nieinwazyjny, bezpieczny i sprawdzony pozwala na budowanie i wzmacnianie siły i sprawności ciała i umysłu, a co za tym idzie- osiągania i utrzymania wielkiego skarbu - zdrowia!

Zapisy i opłaty na zajęciach. Na zajęcia zabierz matę, zajęcia trwają półtorej godziny. Więcej informacji, również na temat zajęć dla bardziej pod nr telefonu 501-570-806, prowadząca Kinga Ratajczak.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj