czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 4 września 2013
  • 28 września 2013
  • wyświetleń: 2827

VII Memoriał Henryka Puzonia

Za nami:

Po raz kolejny w ostatnią sobotę września Zabrzeg stanie się areną zmagań biegaczy z całej Polski i z zagranicy. Wszystko za sprawą VII Międzynarodowego Memoriału Henryka Puzonia oraz Biegu Koroną Jeziora Goczałkowickiego.

Reklama

VII  Memoriał Henryka Puzonia


VII  Memoriał Henryka Puzonia
Przed nami VII Memoriał Henryka Puzonia · fot. facebook.com


mpreza jak co roku cieszy się dużą popularnością zarówno wśród zawodowych sportowców jak i amatorów. W tym roku organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby zawodników.

W imprezie można uczestniczyć bez limitu wieku natomiast w biegu głównym na 10,5 km można wziąć udział już od lat 16. W tym roku przygotowano pewne nowości: każdy kto zgłosi się do biegu głównego do 10 września, otrzyma koszulkę pamiątkową oraz odlewany medal specjalnie na Memoriał Henryka Puzonia oraz Bieg Koroną Jeziora Goczałkowickiego.

Więcej do przeczytanie na nowej stronie internetowej biegu: www.memorialhenrykapuzonia.pl oraz na www.facebook.com/memorialhenrykapuzonia.

Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego spędzenia czasu w roli biegacza bądź kibica na trasie biegu. Stadion LKS, sobota 28 września, początek godz.10.

Informacja dla kierowców: w godzinach od 11.30 do 13.40 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: Stadionowej, Sikorskiego, Do Zapory, Gminnej, Maciejowickiej.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.