czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 24 września 2013
  • wyświetleń: 1269

Kolejny sukces tenisistów

Za nami druga udana kolejka drugoligowych meczy tenisistów stołowych MKS-u. Tenisistki pokonały na wyjeździe zespół KTS MOKSiR Zawadzkie 6:4, a panowie na własnej sali rozgromili drużynę KTS Lędziny 7:3.

Reklama

W Zawadzkiem, po gładkich przegranych Kopeć i Gałuszki, gospodynie objęły prowadzenie 2:0. Straty odrobiły Krzok i Tokarczyk doprowadzając do remisu 2:2. Po grach deblowych wynik meczu wynosił 3:3. Po wygranych następnych partiach przez Krzok i Tokarczyk wiadomo było, że meczu nie przegramy. Gdy obie strony w swoich założeniach usatysfakcjonowane były już remisem, Justyna Kopeć po pełnej dynamiki grze, wygrała swoją partię 3:1. Przegrana Gałuszki ustaliła wynik meczu na 6:4 dla MKS-u.

Punktowały: Tokarczyk 2,5, Krzok 2, Kopeć 1, Gałuszka 0,5.
Kolejny mecz naszych pań z LKS-em Orzeł Stanica odbędzie się w piątek 27 września w hali sportowej SP 3 w Ligocie.

Z kolei w meczu z KTS Lędziny nasi tenisiści od początku mieli prowadzenie i powiększali je z każda grą. Wbrew pozorom mecz nie był łatwym spotkaniem. Trzy pojedynki kończyły się po pięciu i trzy po czterech setach. Klasą dla siebie był Dawid Grabski, zdobywając komplet punktów, a pozostali nie odbiegali od niego formą i zaangażowaniem. W ostatniej partii meczu przy stanie 7:2 dla MKS-u "koncert gry" w tenisa stołowego zaprezentowali Artur Sobel i Adrian Eliasz. Ich poziom mógłby zadowolić najwybredniejszego konesera tenisa stołowego. To był piękny pokaz techniki, walki przy stole, ataków, obron, utrzymania piłeczki na stole w najtrudniejszych momentach.

Punktowali: Grabski Dawid 2,5 oraz Wróbel, Sobel i Szymik 1,5.
Kolejny mecz nasi tenisiści rozegrają 27 września w oddalonych o ponad 200 kilometrów Kujakowicach.

jadraz / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.