czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 12 października 2013
  • wyświetleń: 1725

Wesprzyj zawodników MRKS!

Zarząd klubu MRKS Czechowice-Dziedzice zgodnie ze swoimi powyborczymi deklaracjami informuje, że drużyna która obecnie występuje w Lidze Okręgowej BOZPN, jest oparta na piłkarzach mieszkających w Czechowicach-Dziedzicach i okolicach, oraz zawodnikach kończących wiek juniora, wywodzących się z klubu młodzieżowego UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice.

Trenerami zespołu latem zostali czechowiczanie Michał Gazda i Marcin Balon. Zawodnicy - zgodnie z filozofią nowego Zarządu, nie pobierają żadnego wynagrodzenia, poza zwrotem kosztów dojazdu na treningi i mecze (4 jednostki treningowe+mecz tygodniowo).

W związku z powyższym Zarząd, wspólnie z Komisją Rewizyjną proponują i jednocześnie zachęcają osoby prywatne, podmioty gospodarcze i inne, do wsparcia najstarszego Klubu w mieście, poprzez przekazywanie darowizn na zwrot kosztów dojazdu zawodników na treningi i mecze. Jedną z pierwszych osób, które w ten sposób wspierają klub jest Radny Miasta Czechowice-Dziedzice Jacek Łaszczok-Stachursky, który całą swoją dietą Radnego przekazuje bezpośrednio wybranym przez siebie zawodnikom. Kolejnymi osobami, które pokrywają koszty dojazdów piłkarzy są członkowie Zarządu i Komisji Rewizyjnej.

Jednocześnie Zarząd informuje, że w zamian za darowizny i inną pomoc finansową istnieje możliwość reklamy na stronie internetowej MRKS i obiektach (stadion, lodowisko, basen) należących do MOSiR Czechowice-Dziedzice.

Zachęcamy gorąco do włączenia się w tę formę pomocy dla Klubu i możemy zapewnić, iż Zarząd MRKS wraz z Komisją Rewizyjną jest zdeterminowany, aby nasz Klub z 92-letnią historią stopniowo wrócił na należne mu miejsce na sportowej mapie regionu. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że bez pomocy życzliwych osób i instytucji będzie to bardzo trudne. Jeszcze raz zachęcamy do współpracy.

Więcej informacji na w/w temat można uzyskać pod nr telefonu 692-491-460, bądź kontaktując się z klubem poprzez adres meilowy: mrks@czechowice.pl.

Sławomir Stanclik

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.