czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 15 listopada 2013
  • wyświetleń: 2603

Sukcesy piłkarzy ze Skłodowskiej

Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie zajęli I miejsce w Miejskich i Powiatowych Zawodach Piłki Nożnej chłopców.

Reklama

zawody, piłka nożna, lo
Chłopcy z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie wezmą udział w zawodach rejonowych.


11 października rozegrane zostały w Czechowicach miejskie zawody piłki nożnej chłopców w ramach "Licealiady" na obiekcie "Orlik" należącym do LO im. Marii Skłodowskiej-Curie. Do walki stanęły drużyny z LO Skłodowska (trener Tomasz Mańka), ZS Silesia (trener Tomasz Zużałek) oraz ZSTiL (trener Przemysław Kalinowski).

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
II miejsce - Zespół Szkół Silesia
III miejsce - Zespół Szkół Technicznych i Licealnych

Wyniki rozgrywek:
- LO - ZSTiL (10:5)
- LO - ZS Silesia (8:1)
- ZSTiL - ZS Silesia (3:10)

Zaś 24 października rozegrane zostały Powiatowe Zawody Piłki Nożnej chłopców w ramach "Licealiady". Zawody ponownie rozegrano na obiekcie "Orlik" należącym do czechowickiego Liceum Ogólnokształcącego. Piłkarze Skłodowskiej po zaciętej walce zajęli I miejsce.

Chłopcy ze złotymi medalami na szyi mogli dumnie podnieść złoty puchar i wraz z trenerem zespołu Tomaszem Mańką cieszyć się z kolejnego zwycięstwa. Najlepszym zawodnikiem drużyny LO wybrany został Paweł Jurek z klasy 3 C. Czechowicki ogólniak zagra teraz w zawodach rejonowych.

Wyniki rozgrywek:
- LO - ZS Silesia (2:2)
- ZS Silesia - SMS Szczyrk (3:2),
- LO - SMS Szczyrk (5:1)

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.