czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 15 listopada 2013
  • wyświetleń: 2288

Tenisistki na podium

Tenis stołowy cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród mężczyzn, ale także wśród kobiet. Uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie zajęły wysokie miejsce podczas "Licealiady".

Reklama

tenis, zawody, lo
Uczennice LO im. Marii Skłodowskiej-Curie zajęły II miejsce w zawodach tenisa stołowego


W środę 23 października w Ligocie odbył się turniej tenisa stołowego "Licealiada" Powiatowego SZS. Dziewczęta z LO im. Marii Skłodowskiej-Curie wywalczyły II miejsce drużynowo, zapewniając sobie awans do zawodów rejonowych. Najlepsza zawodniczka LO Klaudia Brańczyk zdobyła II miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Srebrne medale drużynie wręczył trener reprezentacji i nauczyciel WF-u Tomasz Mańka.

Z kolei we wtorek 29 października w Bielsku - Białej odbyły się zawody rejonowe - rejon I B-B "Licealiada" Młodzieży Szkolnej. Na uwagę zasługuje tu wysokie IV miejsce zawodniczki z LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Klaudii Brańczyk w klasyfikacji indywidualnej.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.