czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 18 listopada 2013
  • wyświetleń: 7094

Promocje w Pizzerii Nowe Pietro

Artykuł sponsorowany:

Rewelacyjna pizza, świetna atmosfera, atrakcyjne promocje - Nowe Pietro zaprasza i zachęca do skorzystania z "Mega Promocji", którą znajdziecie na fanpage'u (odnośnik pod artykułem).

Nowe Pietro


Quatro Stagioni, BungaBunga, Ciao - masz ochotę spróbować najsmaczniejszej pizzy w mieście z zawsze świeżymi dodatkami? Jeżeli tak, Piłsudskiego 10, Czechowice-Dziedzice to odpowiedni adres - nawet o 1.00 w nocy! Nowe Pietro z dumą zaprasza miłośników świetnego jedzenia, napojów i łowców powalających promocji.

Warto poznać Nowe Pietro

Powrót do najlepszych tradycji lokalu z powiewem świeżości - tak w skrócie podsumować można zmiany, jakie zaszły w znanej wcześniej mieszkańcom Czechowic-Dziedzic pizzerii. Nowy właściciel odświeżył nie tylko menu - zarówno pod kątem pizzy, jak i oferowanych napojów. Klientów zachęca również zmieniony wystrój lokalu, czynnego w piątki i soboty do 1.30 oraz atrakcyjne promocje.

Włoska pizza, galicyjski grzaniec - Nowe Pietro to miejsce, w którym zamieszkała najsmaczniejsza pizza w mieście, Imponujący wybór najbardziej egzotycznych wydań włoskiego specjału dopełniony jest przez wzbogaconą o mocniejsze alkohole kartę trunków. Wśród tych ostatnich prawdziwą furorę robi Galicyjski Grzaniec - ulubiona propozycja klientów na długie, zimowe wieczory, spędzane miło w Nowym Pietro.

Nowe Pietro


Promocje i wygoda - klient na pierwszym miejscu

W Nowym Pietro można liczyć na obsługę według najwyższych standardów. Pizzeria czynna jest dłużej, niż wcześniej, nawet do 1.30, a na terenie Czechowic-Dziedzic gwarantowana jest dostawa w ciągu 1 godziny. Klienci mogą również liczyć na ciekawe promocje. Jedną z najbardziej elektryzujących jest z pewnością tak zwane 50/100: 50-ty zamawiający danego dnia na całe zamówienie otrzymuje 50% rabatu, a 100-ny zamawiający - 100% rabatu, czyli w praktyce - je za darmo.

Więcej: www.pietropizza.pl.

Organizatorzy Konkursu:
- Pizzeria "Nowe Pietro"
- Fitness Klub Kwadransowych Grubasów (www.fitness-kkg.pl)
- Fitness Park
- Multikino Czechowice-Dziedzice

---

Nowe Pietro
ul. Piłsudskiego 10
Czechowice-Dziedzice
tel. 32 215 30 85
tel. kom. 790 647 409