czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 25 listopada 2013
  • wyświetleń: 1562

Sukcesy piłkarzy w rejonie

7 listopada rozegrane zostały zawody rejonowe w piłce nożnej w Bielsku-Białej w ramach "Licealiady". Do zawodów trzeciego szczebla z pierwszego miejsca awansowali chłopcy z LO im. M. Skłodowskiej-Curie.

Reklama

Sukcesy piłkarzy w rejonie
Sukcesy piłkarzy z LO w rejonie · fot. Tomasz Mańka


Owi piłkarze nożni po pięknej walce zdobyli wysokie II miejsce w zawodach. Przeciwnikami Skłodowskiej byli: II LO im. Asnyka z Bielska -B. oraz SMS ŻAPN Żywiec. Uczniowie ze Skłodowskiej wygrali z II LO im. Asnyka. Przegrali pojedynek ze szkołą mistrzostwa sportowego o profilu piłka nożna.

Czechowicki ogólniak w piłce nożnej okazał się najlepszy spośród szkół ponad gimnazjalnych w mieście Bielsko -Biała i całym powiecie bielskim. Piłkarze z ogólniaka stanęli na drugim stopniu podium ustępując tylko utytułowanej drużynie z Żywca, która posiada na swoim koncie tytuł mistrza śląska. Srebrna drużyna ze Skłodowskiej to: (N. Talik 3b, P. Filapek 3a, K. Szwajca 1c, D. Borkowski 2a, Paweł Jurek 3c, R. Adamczyk 3d, M. Macura 3c, M. Londzin 3c, M. Gwóźdź 3d, trener zespołu Tomasz Mańka).

Tomasz Mańka

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.