czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 21 maja 2005
  • wyświetleń: 875

Jakie plany na czwartek...?

W czwartek większość z nas ma wolne i trzeba się zorientować co i gdzie będzie się działo. Nie chcecie mi chyba powiedzieć, że cały dzień spędzicie na błogim lenistwie:))) Tym bardziej, że ma być rewelacyjna pogoda. Pewnie będzie opalanie i grill, ale może zdecydujecie się na coś jeszcze. No to zaczynamy.

Rzecz najważniejsza, w czwartek mamy Dzień Mamy, także nie zapomnijcie o jakimś miłym geście... W czwartek na terenie gminy Czechowice-Dziedzice odbędą się rowerowe zawody na orientację, także jak ktoś ma ochotę, aby się sprawdzić, to dlaczego nie... Zawsze też można wybrać się do kina. A w kinie Świt o 15.30, 18.00 i 20.30 Królestwo Niebieskie.

Przedstawimy Wam również pszczyńskie propozycje. A do Pszczyny przecież nie jest znowu, aż tak daleko. No i tak - w pszczyńskim parku Pszczyńskie Koncerty Plenerowe, początek o godzinie 16.00. Tak na marginesie - to właśnie koncert dedykowany dla wszystkich Mam. A w programie same radosne utwory mistrzów baroku jak i klasyków muzyki popularnej.

Godzinę później na pszczyńskim rynku rozpocznie się Rodzinny Festyn Parafialny, gdzie gwiazdą wieczoru będzie Magda Anioł. Będzie również dużo rycerzy (pokazy Bractwa Rycerskiego), magii (to za sprawą iluzjonisty), loteria fantowa i coś dla brzucha:)Mianowicie kiełbaski albo krupniok z grilla, jak również domowe wypieki.

Życzę udanego wypoczynku.

A.O. / czecho .pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.