czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 29 listopada 2013
  • wyświetleń: 1409

UMKS "Trójka w Lidze Maluchów

Bardzo dobrze rozpoczęły halową edycję Ligi Maluchów nasze drużyny.

Reklama

"Starsi - czerwoni" (rocznik 2005) pod nieobecność zawodników trenujących z grupą 2003/2004: Konrada, Roberta, Szymona, udowodnili, że potrafią dać sobie radę bez dłużej trenujących "liderów". Mając w swoich szeregach debiutantów: Kacpra S., Stasia, Igora rozegrali rewelacyjne zawody. "Młodsi - czarni" bez kapitana Grzegorza i z debiutantami: Piotrkiem, Kacprem, Konradem po słabym, przegranym pierwszym meczu w kolejnych potkaniach byli niepokonani.

Szczegóły oraz zdjęcia: http://www.umkstrojka-maluchy.futbolowo.pl

Z inicjatywy KS Bestwinka w Zespołe Szkolno - Przedszkolnym w Kaniowie odbywał się Memoriał Andrzeja Cichowskiego z udziałem żaków UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice, LKS Bestwina i KS Bestwinka

Najbardziej żywiołowo swoje drużyny dopingowali goście z Czechowic-Dziedzic, niewiele ustępowali im kibice KS Bestwinka.

W kategorii "Żaki" nie prowadzono klasyfikacji, każda drużyna odebrała z rąk pani Anny Cichowskiej oraz prezesa Tadeusza Wróbla pamiątkowy puchar, a najlepszym strzelcem w tej grupie został zawodnik UMKS "Trójka" Grzegorz Jonkisz. W nagrodę otrzymał piłkę.

KS Bestwinka - UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice 0:3
LKS Bestwina - UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice 1:4
KS Bestwinka - LKS Bestwina 1:0

Sławomir Stanclik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.