czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 29 listopada 2013
  • 7 grudnia 2013
  • wyświetleń: 1591

Otwarte Grand Prix w tenisie

Za nami:

Popularyzacja tenisa stołowego, masowej formy sportu i rekreacji wśród młodzieży szkolnej na terenie miasta i gminy Czechowice-Dziedzice to główny cel turnieju organizowanego przez czechowicki MOSiR oraz MKS Czechowice.

Reklama

7 grudnia sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Ligocie wypełni się uczestnikami pierwszego turnieju z cyklu Grand Prix Czechowic-Dziedzic w tenisie stołowym. Rozgrywki dzieci z klas 1-4 szkoły podstawowej rozpoczną się o godzinie 9.00. Od godziny 10.00 rywalizować będą zawodnicy z klas 5 i 6, zaś od godziny 12.30 młodzież gimnazjum.

Wpisowe wynosi 3 złote od osoby. Jednak, jeśli chcesz wziąć udział w 2 kategoriach wiekowych, zapłacisz 5 złotych. W przypadku mniejszej liczby uczestników, organizator zastrzega sobie prawo do łączenia kategorii.

Za miejsce w każdym turnieju zawodnik otrzyma punkty, które
zostaną zsumowane na koniec cyklu, a do klasyfikacji wlicza się 2 najlepsze starty. W ostatnim - finałowym turnieju zdobyte punkty liczą się podwójnie. Wśród nagród znajdą się dyplomy, nagrody rzeczowe i medale.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.