czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 2 grudnia 2013
  • wyświetleń: 1300

Czechowickie ekipy w Lidze Futsalu

W dwóch najwyższych klasach rozgrywkowych Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczłakowice (edycja 2013/2014) są cztery drużyny mające w swoich składach zawodników z gminy Czechowice-Dziedzice.

Reklama

"Pszczyńska" liga w tegorocznej edycji składa się z 4 klas rozgrywkowych. W I lidze mamy jedną drużynę składającą się w większości z graczy z naszego miasta. Jest to zespół Northtec Południowcy oraz ATS Jakub Rapid, w którego szeregach jest kilku zawodników z naszej gminy. Podobnie jest w drugiej lidze gdzie, Czechowice reprezentuje Inny Zespół , w którym zawodnicy są z Czechowic i okolicznych miejscowości oraz Belfer Team, w którym połowa składu jest z naszej gminy wspomagana przez zawodników gminy Pszczyna. Wszystkie wymienione drużyny są liczącą się siłą w swoich klasach rozgrywkowych.

Składy "naszych" drużyn w dotychczasowych meczach po czterech kolejkach.

Northtec Południowcy: Buchta Kamil, Buda Seweryn, Buda Wojciech, Budny Adam, Hudziec Radosław, Janusz Szymon, Kozłowski Dominik, Kudrys Mateusz, Płonka Andrzej, Hudziec Dominik, Michalczyk Piotr. ATS Jakub Rapid: Banet Jacek, Biegun Aleksander, Jurek Łukasz, Madejski Sylwester, Miczek Szymon, Mizera Bartosz, Piłocik Krzysztof, Stawik Grzegorz, Drzyzga Rafał, Jarczok Łukasz. Inny Zespół: Czulak Wojciech, Damaz Adrian, Jurczyga Robert, Kimla Kamil, Kóska Szymon, Maron Grzegorz, Mitoraj Marcin, Ryszka Kornel, Sroka Paweł, Słowiaczek Mateusz, Maroszek Janusz. Belfer Team: Adamus Michał, Jędrysik Mateusz, Kolny Piotr, Lisewski Wojciech, Maławy Mariusz, Mizera Maciej , Szwed Jarosław, Wyrobek Przemysław, Żurek Rafał, Żurek Łukasz, Anderko Łukasz, Michniok Daniel, Gazda Michał.

Nie ma sensu przedstawiać miejsca naszych drużyn w tabeli po czterech kolejkach, bo niektóre ekipy grały z lepszymi drużynami, a gorsze mają później i odwrotnie. Dlatego zdjęcia czechowickich ekip i ich miejsca w tabeli zostaną zamieszczone po sezonie zasadniczym, czyli po 9 kolejkach, po których będzie wiadomo które zagrają w grupie spadkowej, a które będą grały o mistrzostwo.

Mariusz Maławy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.