czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 7 grudnia 2013
  • 11 grudnia 2013
  • wyświetleń: 2046

Rozgrywki II ligi siatkówki

Za nami:

Pasjonujące mecze na żywo, wiele emocji i potu, a do tego szansa na wygranie biletów do kina. To wszystko za sprawą siatkarzy z drużyny MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice.

Reklama

siatkówka, II liga


W środę 11 grudnia o godzinie 20.00 w hali sportowej Gimnazjum nr 2 zespół MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice zmierzy się z TKKF Czarnymi Katowice. Warto dodać, że drużyna z Katowic zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli, zaś miejscowi siatkarze znajdują się na 6. pozycji.

Skład MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice: Łukasz Stawowski, Krzysztof Kapa, Danel Pawlik, Adrian Wiewióra, Maciej Nycz, Sebastian Wojtyłko, Marcin Wyspiański, Krzysztof Błachut, Mateusz Palkij, Mateusz Kwaśny, Błażej Jany, Mateusz Mola. Trenerem drużyny jest Rafał Zając.

Partnerem meczu jest Multikino. W związku z tym, wśród kibiców zgromadzonych na hali, rozlosowanych zostanie 5 zaproszeń na seanse do kina.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.