Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 13 grudnia 2013
  • wyświetleń: 2564

Zimowe szaleństwa z MOSIR-em

Jak co roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza amatorów zimowych wędrówek, narciarzy oraz wszystkich miłośników zimowej aury do wspólnego, aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Lodowisko, MOSiR, zima, łyżwy
Na uczestników ferii zimowych z MOSIR-em czeka wiele atrakcji · fot. Andrzej Krętosz


Sezon zimowy rozpocznie się wyjazdem do Korbielowa 11 stycznia. Na narciarzy oraz wielbicieli zimowych wędrówek czeka Pilsko. W styczniu dzieci ze szkół podstawowych będą mogły zmierzyć się w jeździe szybkiej na lodzie. W związku z tym, że ferie przypadną w styczniu, zorganizowana zostanie szkółka narciarska oraz łyżwiarska dla najmłodszych.

Z kolei 22 stycznia uczestnicy zimowych zajęć z MOSIR-em udają się na stok w Mostach koło Jablonkova, gdzie można poszaleć na nartach, snowboardzie lub udać się na górski spacer w towarzystwie przewodnika. Jak co roku, w Istebnej odbędzie się ognisko, zaś 31 stycznia instruktorzy zapraszają na Bal Przebierańców na lodzie. Jak zwykle biletem wstępu na lodowisko będzie przebranie.

Podczas ferii dzieci i młodzież będą mieli okazję odwiedzić Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek, którą oświetla 3 miliony światełek. Następnie, w lutym uczestnicy pojadą na stok na Czantorii, a sezon zimowy zakończy się 19 marca wyjazdem do Zakopanego. Z kolei miłośnicy statycznego przetrwania zimy udadzą się do Białki Tatrzańskiej.

Szczegółowe informacje ukazywać się będą na bieżąco od 2 stycznia na stronie internetowej czechowickiego MOSIR-u. Można też dzwonić pod numer: 32-215-27-06 lub 695-876-029 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00.

BM / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.