Sport

  • 15 grudnia 2013
  • wyświetleń: 3604

Lekkoatleci na obozie w Spale

W dniach 6-13 grudnia trójka naszych lekkoatletów wraz z trenerką Wioletą Homa przebywała na zgrupowaniu sportowym, które odbyło się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Dwie nasze utalentowane sprinterki: Justyna Surowiecka , Paulina Kozioł oraz płotkarz Szymon Rokitka mieli okazję trenować wśród największych gwiazd polskiej lekkiej atletyki, m.in. Tomasza Majewskiego - dwukrotnego złotego medalisty olimpijskiego w pchnięciu kulą, Ani Rogowskiej- brązowej medalistki olimpijskiej, mistrzyni świata w skoku o tyczce, Sylwestra Bednarka - brązowego medalisty mistrzostw świata w skoku wzwyż oraz Artura Nogi- rekordzisty Polski w biegu na 110 przez płotki.

Lekkoatleci na obozie w Spale 06-13.12.2013


Zgrupowanie w Spale było jednym z etapów przygotowań do sezonu halowego, gdzie najważniejszym startem będą Mistrzostwa Polski : 23-26.01.2014 r. Przebiegło one według założonego planu. Cała trójka przepracowała bardzo ciężko ten okres. Było to możliwe dzięki idealnym warunkom sprzyjającym właśnie takiemu treningowi oraz wielkiemu zaangażowaniu zawodników, które wykazywali podczas kolejnych treningów pokonując swoje słabości. Mamy ogromną nadzieję, że na efekty nie będzie trzeba czekać długo. Trzymamy kciuki za zbliżający się sezon halowy i życzymy owoców tej ciężkiej pracy.

Wioleta Homa

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.