czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 30 grudnia 2013
  • wyświetleń: 2894

III miejsce w Piłkarskiej Gwiazdce

Zawodnicy UKS Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice zostali zaproszeni do udziału w jedenastej edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Halowej Chłopców - "Piłkarska Gwiazdka - Rekord 2013". Jest to czterodniowy turniej roczników: 2003,2002,2001,1999.

Reklama

Sobotni turniej w roczniku 2002 był obsadzony mocnymi drużynami. W zawodach wzięło udział 6 zespołów: Iskra Pszczyna, Karol Wadowice, BTS Rekord Bielsko-Biała, FC Frydek Mistek , UKS Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice, Orbita Bukowno.

Drużynę UKS Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice reprezentowali: Rafał Grajcarek, Bartosz Kus, Maciej Hereda, Maciej Pniok, Damian Kempny, Wojtek Wajdzik, Igor Sztorc, Patryk Polak, Kamil Szary, Kacper Dziech, Kacper Łukaszek.

Dzięki ostatniemu zwycięstwu czechowicka drużyna zdobyła ważne 3 pkt, które dały w końcowej klasyfikacji III miejsce w turnieju. Zawody wygrała drużyna z Frydka Mistka, a drugie miejsce zajęli gospodarze z Bielska.

piłka nożna, uks orlik2012
Zawodnicy UKS Orlik 2012 zajęli III miejsce podczas "Piłkarskiej Gwiazdki" · fot. Mariusz Hereda


Nagrody oraz puchary wręczali m.in. specjalnie zaproszeni goście - zawodnicy ekstraklasowej drużyny Rekordu: Michał Marek (reprezentant Polski), Paweł Kurowski ( młodzieżowy reprezentant Polski) oraz Krystian Brzenk (bramkarz reprezentacji Polski) .

Warto wyróżnić spośród wszystkich zawodników UKS Orlik 2012 bramkarza Rafała Grajcarka, który swoimi świetnymi interwencjami uchronił zespół przed utratą wielu bramek i Maćka Pnioka, którego bardzo wesołe wtrącenie piłki do bramki dało pierwszego gola w turnieju.

Dziękuję całej drużynie za ducha walki i dobrą grę. Składam podziękowania Organizatorom z Rekordu za dobrze przygotowany Turniej oraz Rodzicom i Przyjaciołom naszego Klubu, którzy byli obecni na Turnieju i wspólnie z nami dopingowali naszej drużynie.

Międzynarodowy charakter imprezy zapewniły zaprzyjaźnione kluby z Czech: Frydka Mistka, Kozlovic i Trzynca. Oprócz drużyn z Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Pszczyny, Oświęcimia, Wadowic, Dankowic, Ciśca, Skoczowa i Węgierskiej Górki na parkiecie pojawili się też młodzi zawodnicy z Chorzowa, Wodzisławia, Rudy Śląskiej i Częstochowy. Współorganizatorem zawodów był Urząd Miasta Bielsko-Biała - fundator pucharów i nagród rzeczowych.

Mariusz Hereda / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.