czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 6 stycznia 2014
  • wyświetleń: 2196

3 miejsce UKS Orlik2012

W Niedzielę 5 stycznia zawodnicy UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice zostali zaproszeni do udziału w Międzynarodowym Turnieju Piłki Halowej Chłopców U-13 w Wilkowicach. Był to jednodniowy turniej rocznika 2001. Międzynarodowy charakter zapewniły dwie drużyny ze Słowacji: OSK Bziny i FK Dolny Kubin.

uks orlik2012
Dyplom dla UKS Orlik2012 za zajęcie 3 miejsca


Niedzielny turniej był obsadzony dobrymi drużynami z którymi powalczyć o zwycięstwo wcale nie było łatwo. W zawodach wzięło udział 10 zespołów. Turniej dostarczył bardzo dużo emocji - szczególnie serie rzutów karnych, które rozstrzygały o miejscach w tabeli końcowej.

W Turnieju udział wzięły następujące drużyny, które zostały podzielone na dwie grupy: Grupa A: GLKS Wilkowice, UKS Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice, Słowian Łodygowice, Piast Cieszyn, OSK Bziny ( Słowacja ). Grupa B: GOSIR Wilkowice, UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice, AKS Wyzwolenie Chorzów, Zapora Wapienica, FK Dolny Kubin ( Słowacja ).

Naszą drużynę reprezentowali następujący zawodnicy: Kopeć Miłosz, Nawrocki Sebastian, Kus Bartosz, Smalcerz Patryk, Grzywa Bartosz, Skrbeński Adrian, Łukaszek Kacper, Hereda Maciej, Kempny Damian, Śliwiński Marcin, Gola Adam.  

Wyniki naszych spotkań
GLKS Wilkowice - UKS Orlik 2012 Cz-Dz 0:0
Piast Cieszyn - UKS Orlik 2012 Cz-Dz 0:1 ( P. Smalcerz )
Słowian Łodygowice - UKS Orlik 2012 Cz-Dz 0:6 ( P. Smalcerz-2, K. Łukaszek, D. Kempny, A. Gola, B. Grzywa )
OSK Bziny - UKS Orlik 2012 Cz-Dz 0:0

Po meczach grupowych uzyskaliśmy 8 pkt. tyle samo co drużyna z pierwszego miejsca - OSK Bziny, jednakże stała się sytuacja, która nas ostatnio prześladuje tzn. przegrywamy różnicą bramek.
Drugie miejsce w grupie B zajęła drużyna z Chorzowa, z którą zagraliśmy o 3 miejsce w turnieju. Po regulaminowym czasie gry ( 1 x 10 min ) było 0:0. O zwycięstwie miały decydować trzy serie rzutów karnych.

Ta rozgrywka przyniosła chyba najwięcej emocji. Zaczynamy: bramkę zdobywa B. Kus, przeciwnicy nie. Drugą zdobywa M. Śliwiński, przeciwnicy również. W trzeciej serii nie trafiamy do siatki, a przeciwnicy tak. Wynik 2:2 i chłopcy strzelają do pierwszej pomyłki. My w czwartej serii nie trafiamy i przeciwnicy również ( UFF ! ). W piątej serii trafia M. Hereda ( ponownie UFF ! ) ale przeciwnicy się mylą i zdobywamy III MIEJSCE w turnieju! Cała drużyna zasłużyła na słowa uznania ale nasi bramkarze M. Kopeć i S. Nawrocki pokazali się z bardzo dobrej strony ponieważ nie straciliśmy w turnieju w regulaminowych czasach ani jednej bramki.

Klasyfikacja końcowa zawodów:
1.FK Dolny Kubin
2.OSK Bziny
3.UKS Orlik 2012 Cz-Dz.
4.AKS Wyzwolenie Chorzów,
5.Zapora Wapienica,
6.Piast Cieszyn
7.UMKS Trójka Cz-Dz
8.GLKS Wilkowice
9.Słowian Łodygowice
10.GOSIR Wilkowice.

eszcze raz gratulujemy i dziękujemy kibicom za doping.
W tym roku nasza drużyna została zaproszona do reprezentowania naszego Miasta na Turnieju piłki halowej rocznika 2001: D-Junioren - Cup 2014 Hallenturnier der JSG Hiddenhausen. Turniej będzie się odbywa w terminie 11.01. -12.01.2014r. w hali sportowej: Sportpark in Enger, Freizeitweg 3 in 32130 Enger. Proszę trzymać kciuki za naszych zawodników.

Więcej informacji na naszej stronie: www.orlik2012.czechowice-dziedzice.pl/ - zapraszamy.

Pozdrawiamy Mariusz Hereda i Dariusz Łukaszek

Mariusz Hereda, Dariusz Łukaszek

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.