czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 10 stycznia 2014
  • 15 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1545

Szkółka narciarska z MOSiR-em

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci do wzięcia udziału w zajęciach szkółki narciarskiej pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów.

Zajęcia odbywać się będą w okresie ferii zimowych, od 20 stycznia - w poniedziałki i czwartki (3 godziny zajęć w każdym dniu) w ośrodku narciarskim Biały Krzyż. W koszt szkółki wlicza się 12 godzin zajęć w cenie 90 złotych, karnet 10 wjazdów - około 15 złotych, organizatorzy liczą dwa karnety - około 120 złotych na cztery wyjazdy. Ponadto koszt obejmuje transport, ubezpieczenie, herbatę na stoku - 10 złotych (cztery wyjazdy).

Dla dzieci nie posiadających sprzętu istnieje możliwość wypożyczenia. Cały komplet kosztuje około 20 złotych za jeden dzień, zaś poszczególne elementy wyposażenia - od 8 do 10 złotych.

Zapisy przyjmowane są w recepcji MOSiR do czwartku 16 stycznia do godziny 18.00. Ilość miejsc jest ograniczona. Zajęcia w ramach szkółki odbędą się przy minimum 10-osobowej grupie.

BM / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.