czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 17 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1192

Piłkarze MRKS już trenują

4 dni wcześniej niż pierwotnie planowano, a więc w czwartek - 9 stycznia treningiem rozruchowym na hali przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice.

Pierwsze tegoroczne zajęcia na hali przy Gimnazjum Publicznym nr 3 poprzedziło krótkie spotkanie organizacyjne, na którym m.in. zawodnicy otrzymali nowy sprzęt sportowy (dresy, piłki, a wkrótce również ortaliony). Frekwencja na inauguracyjnym treningu była zadowalająca, a co ważne - kadrowej rewolucji w zimie nie należy się spodziewać i choć na konkrety jest jeszcze stanowczo zbyt wcześnie, to jeżeli dojdzie już do jakichkolwiek roszad, będą one z pewnością jedynie kosmetyczne. Na dzień dzisiejszy, po okresie półrocznego wypożyczenia do Iskry Pszczyna powraca tylko Tomasz Kropidło.

Podopieczni trenera Michała Gazdy podczas okresu przygotowawczego trenować będą 4 razy w tygodniu (teren, orlik, hala i siłownia), natomiast od lutego rozpoczną cykl ośmiu gier sparingowych. Zanim to jednak nastąpi, MRKS weźmie udział w II Memoriale im. Krzysztofa Kanika w piłce nożnej halowej, który rozegrany zostanie 26 stycznia (od godziny 9.00) na hali GOSiR w Goczałkowicach-Zdroju.

BM / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.