czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 4 marca 2014
  • wyświetleń: 2830

Mistrzowie siatkówki z liceum

Siatkarki i siatkarze Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskie-Curie zdobyli tytuły mistrzów Powiatu Bielskiego.

Reklama

10 i 14 lutego odbyły się turnieje finałowe Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie, które pokonały zespoły z LO w Kozach i ZSTiL w Czechowicach-Dziedzicach. Oba mecze były bardzo zacięte, o ostatecznym wyniku decydował tie-break. Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Magdalena Dudek (kapitan), Weronika Przebinda, Monika Balon, Joanna Knapczyk, Monika Góra, Anna Dzida, Karolina Biernat, Magdalena Augustyn, Joanna Dziadek, Alicja Paszek, Marlena Poczkajska , Justyna Wróbel oraz p. Bożena Cwetler - trener.

Wyniki:
LO Skłodowska - LO Kozy - 2:1
LO Skłodowska - ZSTiL Cz-Dz - 2:1
ZSTiL - LO Kozy - 0:2

W turnieju chłopców, oprócz reprezentacji LO, do rywalizacji przystąpiły zespoły z LO w Kozach i ZSTiL w Czechowicach-Dziedzicach. Pierwsze dwa mecze to gładkie porażki zespołu z Kóz (najpierw z ZSTiL, później z LO). Ostatni, bardzo zacięty i stojący na dość wysokim poziomie mecz, wygrała w tie-breaku reprezentacja "Skłodowskiej". Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Mateusz Palkij (kapitan), Marcin Hałas, Maciej Paszek, Rafał Adamczyk, Błażej Surowiecki, Grzegorz Wizner, Krzysztof Kucharski, Szymon Strączek oraz p. Z. Trebel - trener.

Wyniki:
ZSTiL Cz-Dz - LO Kozy - 2:0
LO Skłodowska - LO Kozy - 2:0
LO Skłodowska - ZSTiL - 2:1

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.