czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 12 marca 2014
  • 15 marca 2014
  • wyświetleń: 1843

MIstrzostwa pływackie na Wodniku

Za nami:

15 marca na basenie "Wodnik" Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się szósta edycja Mistrzostw Pływackich Chorągwi Śląskiej Związku Harcerstwa Polskiego.

Reklama

Od szczęściu lat w mistrzostwach pływackich biorą udział dzieci oraz młodzież z terenu województwa Śląskiego. W zawodach weźmie udział ponad 160 uczestników. Do naszego miasta zawitają harcerze z takich miejscowości jak Bielsko-Biała, Katowice, Zawiercie, Ruda Śląska, Racibórz, Tychy, Chorzów, Pszczyna i oczywiście samych Czechowic-Dziedzic.

Mistrzostwa Pływackie stanowią doskonałą okazją do sprawdzenie swoich umiejętności pływackich oraz integracji środowisk harcerskich województwa śląskiego. Mają one również niewątpliwy wpływ na popularyzację dyscypliny sportowej, jaką jest pływanie.

Uczestnicy Mistrzostw Pływackich będą rywalizować o medale zarówno
w kategoriach indywidualnych, jak i zespołowych w trzech stylach: dowolnym, grzbietowym oraz klasycznym.

Patronat Honorowy nad imprezą objęła Poseł do Parlamentu Europejskiego Pani Małgorzata Handzlik oraz Komendant Śląskiej Chorągwi ZHP hm. Andrzej Lichota. Partnerem przy organizacji zawodów jest Obywatelskie Forum Samorządowe Czechowic-Dziedzic oraz Miejskie Ośrodek Sportu i Rekreacji.

hm. Marek Majewski - rzecznik prasowy hufca / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.