Sport

  • 14 marca 2014
  • wyświetleń: 2738

Turniej Piłki Halowej Dziewcząt

7 marca w ramach promocji Zespołu Szkół "Silesia" odbył się już po raz ósmy turniej piłki nożnej halowej dziewcząt. Kolejny raz do współpracy w organizacji przyłączył się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dyrektor ZS "Silesia" ufundował kwiaty, zaś Dyrektor MOSiRu pamiątkowe medale dla wszystkich zawodniczek.

W turnieju wzięły udział reprezentacje 3 szkół gimnazjalnych: Gimnazjum Publicznego nr 1, Gimnazjum Publicznego nr 2, Katolickiego Gimnazjum oraz 3 szkół ponadgimnazjalnych: Zespół Szkół "Silesia", Zespół Szkół Technicznych i Licealnych, Liceum Ogólnokształcące. W poprzednich latach drużyny rywalizowały o puchary. W tym roku zamiast pucharów każda zawodniczka otrzymała pamiątkowy medal. Tradycyjnie, wszystkie dziewczęta zostały obdarowane kwiatami.

piłka nożna, kobiety
Zespół Szkół "Silesia"


Rywalizacja była bardzo zacięta. W meczach trzech pierwszych drużyny padły dwa wyniki remisowe, a by ustalić miejsca od 4 do 6 decydowała "mała tabela". Klasyfikacja drużynowa przy podziale na szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne:

Gimnazja:
- I miejsce GP 2
- II miejsce Gimnazjum Katolickie
- III miejsce GP 1

Szkoły Ponadgimnazjalne:
- I miejsce ZS "Silesia"
- II miejsce L.O.
- III miejsce ZSTiL

Podziękowania za przybycie drużyn i poświęcenie czasu dla opiekunów drużyn: Przemysława Kalinowskiego, Tomasza Mańki, Łukasza Żurka, Konrada Kality, Pawła Pawlika.

Mariusz Maławy / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj