
Sport
- 16 marca 2014
- wyświetleń: 1658
Dwa medale biegaczy LUKS Zabrzeg
Dwa medale zdobyli biegacze LUKS Zabrzeg w przełajowych mistrzostwach Śląska rozegranych 15 marca w Rudzie Sląskiej.
Na najwyższym stopniu podium stanął Bartosz Jarczok w biegu na 3000m młodzików. Brązowy medal wywalczyła Anna Derlich na dystansie 3000m juniorek młodszych. Utalentowani młodzi sportowcy są wychowankami trenera Miłosza Jarczoka i uczęszczają do Gimnazjum w Ligocie.
Tuż za podium zameldowali się Julia Marek w biegu na 800m w kat.dzieci i Krystian Kupczewski na 5000m juniorów młodszych. Anna Derlich będzie reprezentować województwo Sląskie w przełajowych mistrzostwach Polski 29 marca w Międzyzdrojach.
Tuż za podium zameldowali się Julia Marek w biegu na 800m w kat.dzieci i Krystian Kupczewski na 5000m juniorów młodszych. Anna Derlich będzie reprezentować województwo Sląskie w przełajowych mistrzostwach Polski 29 marca w Międzyzdrojach.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący tematPoznaliśmy terminy biegów w ramach cyklu "Biegiem po Zdrowie 2025". Jest też regulamin

Gorący temat[FOTO] Tropem Wilczym. Za nami kolejna edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Gorący temat[WIDEO] Bartosz Jarczok kolejnym gościem video - podcastu "Rozmowy po czechowicku"

Można zdobyć brakujące części medalu cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie 2024"

[FOTO] Za nami Mikołajkowy BOOT Camp Kids z Klubem Sportowym Strong Life

Gorący temat[FOTO] W MDK nagrodzono najlepszych biegaczy tegorocznej edycji cyklu "Biegiem po zdrowie"
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.