czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 31 marca 2014
  • wyświetleń: 1799

Historyczne wydarzenia w Futsalu

30 marca w przedostatniej kolejce I edycji Ligi Futsalu Bestwina-Czechowice sezon 2013/2014 doszło do przełomowych rozstrzygnięć. Trzy mecze tej kolejki wpłynęły w sposób istotny na całokształt ligi.

Reklama

W pierwszym meczu o godzinie 9.00 Czwórkowicze Zabrzeg zapewnili sobie tytuł mistrzowski po spotkaniu z Pato Team. Mecz stał na bardzo wysokim piłkarskim poziomie, a zwycięstwo Czwórkowiczów było minimalne 2 do 1.

liga futsalu, futsal
Przedostatnia kolejka Ligi Futsalu Bestwina-Czechowice 2013/2014- 30.04.2014 · fot. Mariusz Maławy


Pato Team znacznie przyczynił się do mistrzowskiego tytułu zespołu z Zabrzega pokonując dwukrotnie ich największych rywali Gepard Team. W kolejnym ważnym spotkaniu ambitni gracze z Naprzodu Tyłowice zremisowali z Enigmą 2 do 2 wyrzucając drużynę z Czechowic z walki w ostatniej kolejce o "pudło".

O miejsca II i III w ostatniej odsłonie Ligi Futsalu korespondencyjnie powalczą ekipy Gepard Team i Blue Dragons. W cieniu walki o podium wydarzyło się coś bardzo ważnego. W ostatnim meczu przedostatniej kolejki po 16 porażkach drużyna, która do perfekcji opanowała wznawianie gry ze środka (Rehabilitanci) zdobyła pierwsze swoje punkty wygrywając 8 do 4 z Młodymi Wilkami.

Mariusz Maławy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.