Sport

  • 4 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1726

Piłkarki z ZS "Silesia" niepokonane

We wtorek 1 kwietnia na Orliku przy Liceum Ogólnokształcącym odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic. Organizatorem turnieju przy współpracy z urzędem miasta było Gimnazjum Publiczne nr 2.

W zawodach wzięły udział trzy szkoły ponadgimnazjalne z terenu gminy: Zespół Szkół "Silesia", Zespół Szkół Technicznych i Licealnych, Liceum Ogólnokształcące oraz gimnazjalistki z GP 2. Wszystkie spotkania były bardzo zacięte i emocjonujące. Jednak najciekawsze okazały się mecze ZS "Silesia" z GP 2, gdzie 4:3 wygrały bardziej doświadczone dziewczyny z ZS "Silesia", co zdecydowało o końcowym zwycięstwie w turnieju.

W ostatnim spotkaniu, decydującym o drugim miejscu w końcowej klasyfikacji spotkały się zawodniczki GP 2 z L.O. Gimnazjalistkom wystarczał remis do zdobycia srebrnych medali. Po pechowo przegranym meczu z ZS "Silesia", również w tym spotkaniu brakowało gospodyniom szczęścia. Licealistki w końcówce meczu zdobyły zwycięską bramkę na wagę II miejsca.

piłka nożna kobiet
Drużny, które wzięły udział w turnieju o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic · fot. ZS Silesia


Kolejność na podium nagrodzona pucharami i medalami:
- I miejsce ZS "Silesia"
- II miejsce L.O.
- III miejsce GP 2
- IV miejsce ZSTiL.

Wśród indywidualnych nagród wyróżniono 3 kategorie:
- najlepsza bramkarka - ZSTiL
- najlepsza zawodniczka - GP 2
- najskuteczniejsze zawodniczki (10 strzelonych bramek) - ZS "Silesia": Kamila Przemyk i Kamila Adamczyk.

Skład zwycięskiej drużyny Zespołu Szkół "Silesia": Sara Babij, Kamila Adamczyk, Ewelina Hulbój, Karolina Bumbar, Klaudia Stefańska, Elżbieta Głogowska, Kamila Przemyk, Karolina Hałas.

Mariusz Maławy / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj