czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 11 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2465

UMKS lepszy od Górnika Zabrze

W niedzielę 6 kwietnia na stadionie przy ulicy Legionów juniorzy młodsi zdecydowanie wygrali 3:1 z drużyną Górnika Zabrze. To historyczne zwycięstwo, ponieważ żadnej drużynie z Czechowic-Dziedzic nie udało się do tej pory wygrać z piłkarzami Górnika Zabrze.

Reklama

tomasz dzida, piłka nożna
Tomasz Dzida głową zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu · fot. UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice


Czechowiczanie na początku rozgrywki przegrywali 1:0, jednak nie poddali się i po "koronkowej akcji" i idealnemu dograniu Maksymiliana Praciaka do Tomasza Dzidy, ustanowili remis. W niedługim czasie Tomasz Dzida prostopadłym podaniem uruchomił Dominika Kopcia, a ten, w sytuacji sam na sam, nie dał żadnych szans bramkarzowi Górnika, strzelając drugą bramkę dla UMKS-u.

Na 10 minut przed końcem spotkania jeden z obrońców Górnika zablokował ręką dośrodkowanie Mateusza Stanclika i sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Marcin Chrobak.

Skład UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice: Adrian Granatowski, Tomasz Gacek, Marek Lech, Marcin Chrobak, Daniel Paszek, Krystian Dąbrowski, Mateusz Stanclik, Sebastian Bieńko, Dominik Kopeć, Adrian Herok, Dawid Bieniek, Maksymilian Praciak, Tomasz Dzida, Jakub Gierula, Hadamik Kamil. Trener Marcin Balon, kierownik drużyny Mirosław Praciak

BM / czecho.pl

źródło: UMKS Trójka Czechowice - Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.