
Sport
- 30 maja 2014
- wyświetleń: 2477
Wybory nowych władz UMKS
Za nami:
Klub UMKS "Trójka" zaprasza rodziców, zawodników reprezentujących klub, oraz wszystkich sympatyków na walne zebranie sprawozdawcze-wyborcze.
Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godzinie 18.30 (w przypadku braku dostatecznej ilości członków klubu zebranie odbędzie się w tym samym dniu o godzinie 18.45) w Gimnazjum Publicznym nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Łukasiewicza 37.
W trakcie zebrania zostanie podsumowany rok 2013 oraz odbędą się wybory nowych władz klubu. Po zebraniu będzie można uzyskać informacje na temat letniego obozu w Maniowach, który jest zaplanowany w dniach 2-10 sierpnia.
W trakcie zebrania zostanie podsumowany rok 2013 oraz odbędą się wybory nowych władz klubu. Po zebraniu będzie można uzyskać informacje na temat letniego obozu w Maniowach, który jest zaplanowany w dniach 2-10 sierpnia.
ZOBACZ TAKŻE

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice wygrywa z Siódemką Tychy 6:2

[FOTO] 28. kolejka I ligi wojewódzkiej B2 junior młodszy: UMKS Trójka - KS Stadion Śląski

[FOTO] Kolejne zwycięstwo UMKS "Trójki" w I lidze wojewódzkiej B2

[FOTO] UMKS Trójka (rocznik 2009/2010) z kolejnym zwycięstwem w I lidze wojewódzkiej

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice walczy z liderem I ligi wojewódzkiej B2

21 czerwcaPrzed nami druga edycja Memoriału imienia Michała Gazdy. Szczegóły
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.