• 14 czerwca 2014
  • wyświetleń: 434

I miejsce Marcina Hałasa!

W sobotę 7 czerwca odbyły się czwarte zawody z cyklu Pucharu Polski w Nordic Walking w Grudziądzu. Marcin Hałas stanął na najwyższym stopniu podium.

Reprezentant czechowickiego MOSiR-u wywalczył pierwsze miejsce w kategorii M30. Wynikiem tym potwierdził pozycję lidera i tym samym utrzymał bardzo dużą przewagę nad kolejnymi przeciwnikami. Trasa zawodów biegła przede wszystkim po piaszczystym podłożu i liczyła 5 km.

Marcin Hałas
Marcin Hałas zdobył I miejsce na zawodach Pucharu Polski w Nordic Walking w Grudziądzu

28 czerwca Marcin Hałas będzie walczył o kolejne punkty w Pucharze Polski, tym razem w Pakości.