czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 29 sierpnia 2014
  • 15 września 2014
  • wyświetleń: 4245

Zapisy do szkółki tenisa stołowego

Sekcja tenisa stołowego MKS Czechowice-Dziedzice zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat do szkółki tenisa stołowego. Zajęcia dla grupy początkującej odbywać się będą w SP nr 3 w Ligocie dwa razy w tygodniu, począwszy od 15 września.

Reklama

Klub posiada doświadczoną i stale rozwijającą się kadrę trenerską, świetnie wyposażony obiekt i sprzęt sportowy. Oprócz treningów organizuje także cykliczne warsztaty dla klubów z południa kraju, bierze udział w obozach oraz turniejach. W zakresie szkolenia dzieci i młodzieży dzieli się doświadczeniem z najlepszymi klubami w Polsce w ramach programu "FUNdamenty".

Sekcja tenisa stołowego MKS Czechowice-Dziedzice · fot. MKS Czechowice-Dziedzice


Według naukowców tenis stołowy to najlepszy sport dla harmonijnego rozwoju ciała i umysłu. Uczy kreatywnego myślenia, rozwija spostrzegawczość, refleks, narząd wzroku oraz umiejętności dostosowania się. Tenis stołowy uczy koncentracji i umiejętności radzenia sobie ze złymi emocjami. Kształtuje wiele pożądanych społecznie cech. Tenis stołowy jest sportem bezpiecznym - nie jest dyscypliną kontuzjogenną.

Trening dla grupy początkowej obejmie naukę prawidłowego chwytu rakietki, podbijania piłeczki w pozycji gotowości i w ruchu, pracy nóg oraz nauki 16 podstawowych uderzeń - wszystko w oparciu o najlepsze światowe wzorce w nauczaniu prawidłowej techniki gry.

Kontakt w sprawie naboru:
Tomasz Szary - trener sekcji tenisa stołowego
Telefon: 505-720-869
E-mail: t.szary@gmail.com

BM / czecho.pl

źródło: MKS Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.