czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 19 września 2014
  • wyświetleń: 2620

Lekkoatleci jadą na Mistrzostwa

W niedzielę, 14 września na stadionie w Częstochowie odbył się Makroregion Młodzików, który równocześnie był eliminacją do Mistrzostw Polski, odbywających się od 27 do 29 września w Zielonej Górze. Z bardzo dobrej strony podczas tych zawodów pokazali się lekkoatleci LUKS Zabrzeg.

Awans do Mistrzostw Polski uzyskali: Marta Stryczek - złoty medal w rzucie oszczepem, Bartosz Jarczok - złoty medal 2000m, Daria Marzec - złoty medal chód 3000m, Patrycja Mędroń - brązowy medal chód 3000m, Rafał Pająk - srebrny medal 100m oraz sztafeta chłopców 4x100m w składzie: Grzegorz Gromala, Rafał Pająk, Błażej Niesytko, Mateusz Wójcik.

LUKS Zabrzeg Makroregionie Młodzików - 14.09.2014 · fot. LUKS Zabrzeg


Do tej pory w historii klubu nie mieliśmy jeszcze tak licznej reprezentacji na zawody tak wysokiej rangi. Miejmy nadzieję, że po ubiegłorocznym sukcesie dziewczyn w sztafecie 4x100m (srebrny medal) młodzi lekkoatleci z wiarą i motywacją przystąpią do mistrzostw, osiągając równie spektakularne wyniki, bo historia lubi się powtarzać.

Wioleta Homa

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.