czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 24 września 2014
  • 27 września 2014
  • wyświetleń: 2966

VIII Memoriał Henryka Puzonia

Za nami:

Po raz kolejny w ostatnią sobotę września Zabrzeg stanie się areną zmagań biegaczy z całej Polski i z zagranicy. Wszystko za sprawą VIII Międzynarodowego Memoriału Henryka Puzonia oraz Biegu Koroną Jeziora Goczałkowickiego.

Impreza jak co roku cieszy się dużą popularnością zarówno wśród zawodowych sportowców jak i amatorów. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 września. Bieg Koroną Jeziora Goczałkowickiego w Zabrzegu rozpocznie się o godzinie 9.45. Następnie przeprowadzone zostaną biegi z podziałem na poszczególne roczniki. Bieg główny, na dystansie 10,5 kilometra wystartuje w samo południe.

W imprezie można uczestniczyć bez limitu wieku natomiast w biegu głównym na 10,5 km można wziąć udział już od lat 16. Więcej do przeczytanie na stronie internetowej biegu: www.memorialhenrykapuzonia.pl oraz na www.facebook.com/memorialhenrykapuzonia.

memoriał puzonia

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.