czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 30 września 2014
  • 27 października 2014
  • wyświetleń: 13137

Maraton fitness - zdjęcia!

W dniu 23 października w Gimnazjum Publicznym nr 2 w
Czechowicach-Dziedzicach odbył się organizowany przez
Elżbietę Zarębską i Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów
Wielki Charytatywny Maraton na rzecz dzieci niepełnosprawnych
z Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach,
nad którym patronat objął burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Reklama

Uczestnicy maratonu wystartowali o godzinie 17.00, a najwytrwalsi bawili się z nami do 21:00.

Charytatywny maraton fitness - 23.10.2014 · fot. Ryszard Żoczek


Organizator imprezy Elżbieta Zarębska bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom maratonu tym z naszego miasta oraz tym, którzy przyjechali do nas z Pszczyny i Tychów.

- Wszystkim którym udało się stworzyć wspaniałą atmosferę
i zabawę bardzo serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania kieruję do instruktorów Zumba i Fitness, którzy na moje zaproszenie wspierali akcję: Dominice Dona Cybulska wraz z zespołem, Patrycji Porczyńskiej Pszczyńskim Zumbiarką- Karo&Patul, Joannie Wiśniewskiej, Joannie Florek, Ani Siwiec, Agnieszce Kozioł oraz Sebastianowi Białkowi "Biały", który zaśpiewał. Równie gorące podziękowania kieruje do burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta, dyrektor Gimnazjum Publicznego nr 2 Alicji Mizera oraz do wszystkich osobom, które były sponsorami nagród i fantów. Dziękuje Tomaszowi Kopeć "Dworek Eureka" za pomoc przy organizacji imprezy
- mówi.

Najwspanialsze jest dla mnie to, że szczęśliwe miny miały dzieci i nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach jak i osoby które przyszły wspierać akcję bo dla nich to doskonała zabawa.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.