czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 2 października 2014
  • 24 października 2014
  • wyświetleń: 1768

Zapisy do II edycji Ligi Futsalu

Za nami:

Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach zapraszają do udziału w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Futsal Bestwina - Czechowice-Dziedzice sezon 2014/2015.

Rozgrywki przeprowadzone będą w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kaniowie systemem "każdy z każdym" w dwóch rundach (mecz i rewanż). Maksymalna ilość drużyn - 12, decyduje kolejność zgłoszeń. Maksymalna ilość zgłoszonych zawodników: 12, w tym, co najwyżej, 3 zawodników zrzeszonych w PZPN (nie dotyczy zawodników w wieku juniora, jednakże, jeśli zawodnik jest w wieku juniorskim a rozegrał przynajmniej 1 spotkanie (również w niepełnym czasie) w rozgrywkach seniorów traktowany jest jako zawodnik rozgrywek seniorów).

Zgłoszenia drużyn z podaniem nazwy oraz nazwisk zawodników należy dokonać do 25 października n a adres: danielek2002@o2.pl. Wpisowe w wysokości 700 zł płatne do 25 października na konto Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie z tytułem wpłaty - ALPN: 87 8453 0002 0000 0260 2000 0010.

Rozgrywki odbywać się będą w niedziele od godz. 9.00 zgodnie z przyjętym po zapisach harmonogramem. Przewidywane rozpoczęcie Ligi: 2 listopada, zakończenie: kwiecień 2015 (przy 12 drużynach).

Bardzo ważne jest zapoznanie się z Regulaminem, ponieważ zawiera on wszystkie najbardziej istotne sprawy dla zawodników i kapitanów drużyn. Za nieprzestrzeganie Regulaminu grożą określone konsekwencje. Ponadto ważne jest także obuwie, w jakim można grać na hali - musi ono posiadać jasną podeszwę i tylko zawodnicy w takim obuwiu (chyba, że posiadać będą obuwie specjalnie przystosowane do gry na hali) będą dopuszczeni do gry.

Regulamin Ligi, zgłoszenie, zgoda rodziców - do pobrania na stronie: www.gminabestwina.info.

danielek2002

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.