czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 24 października 2014
  • wyświetleń: 7116

Cubana dla dzieci w Czechowicach

Artykuł sponsorowany:

Końcem października, a dokładnie 28 w Czechowicach-Dziedzicach ruszają zajęcia taneczne dla dzieci, które będą odbywać się w Klubie Kwadransowych Grubasów przy ul. Tetmajera 14a. Wszystko dzięki rozszerzeniu działalności jednej z największych szkół tańca na Podbeskidziu - Szkole Tańca Cubana.

Szkoła Tańca Cubana


Celem rozpoczęcia działalności w Czechowicach-Dziedzicach jest umożliwienie i ułatwienie najmłodszym dostępu do nauki tańca oraz przygotowanie ich pod względem rytmicznym i technicznym na przyszłość. Taniec wywiera wiele pozytywnych cech na dzieciach. Oprócz nauki kroków, układów danych styli, sprawności fizycznej, uczą się samodzielności, zdrowej rywalizacji, kultury, dając jednocześnie upust nadmiernej energii, której w dzisiejszych czasach im nie brakuje.

Szkoła Tańca Cubana


Szkoła Tańca Cubana została założona 17 Września 2007 roku w Bielsku -Białej. Od tego czasu przez szkołę przewinęło się wiele grup tanecznych w poszczególnych stylach. Oferta zajęć to przede wszystkim zajęcia dla najmłodszych, dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Szkoła szkoli w takich stylach jak: taniec towarzyski, hip-hop, dancehall/ragga, Latino solo, jazz, balet, modern jazz, breakdance, zajęcia dla maluchów, zajęcia fitness i pole Dance.

Szkoła Tańca Cubana


Poza zajęciami szkoła tańca jest organizatorem autorskiej imprezy Cubana Show Dance, podczas której pokazują swoje umiejętności uczniowie szkoły i instruktorzy oraz wyjątkowi gości ze świata tańca. Dla pełnej aktywności połączonej z wypoczynkiem - Cubana oferuje również obozy taneczne. Bardzo dobrze zorganizowany czas obozu przynosi nie tylko wiele dodatkowych umiejętności tanecznych, ale także jest czasem integracji z grupą i mile spędzonym chwilami, w której zawiązują się znajomości i życiowe doświadczenia.

Szkoła Tańca Cubana


Cubana współpracuje również z Klubem Tańca Towarzyskiego "Nowy Styl" propagując turniejowy taniec towarzyski dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ponad siedemnastu instruktorów szkoły, którzy szkolą się na licznych warsztatach, przekazując swoją wiedzę i umiejętności podopiecznym. W Czechowicach-Dziedzicach będą uczyć dzieci Agnieszka i Ewa. Dwie wspaniałe dziewczyny, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, a z ich podejściem - dzieci na pewno je pokochają. Na początku szkoła rusza z zajęciami:

  • taniec dla przedszkolaków z Agnieszką (4-6 lat), wtorki - 16:00;
  • hip-hop dla dzieci z Agnieszką (7-11 lat) wtorki - 17:00;
  • balet dla dzieci z Ewą (4-6 lat) środy - 16:00;
  • balet dla dzieci z Ewą (7-11 lat) środy - 17:00.


Szkoła Tańca Cubana


Szkoła nie wyklucza poszerzenia oferty. Pierwsze zajęcia są bezpłatne. Dadzą możliwość zapoznania się z zajęciami i instruktorami. Liczba miejsc na poszczególne zajęcia jest ograniczona, dlatego warto zapisywać dzieci póki są jeszcze miejsca. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na żywo i sprawdzeniem Szkoły Tańca Cubana. Czas na pewno nie będzie stracony, a dzieci będą zadowolone.