czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 24 października 2014
  • 25 października 2014
  • wyświetleń: 1466

Trwają zapisy do Ligi Futsalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, Gminny Zespół Oświaty i Sportu w Suszcu oraz Goczałkowicki Ośrodek Sportu i Rekreacji przyjmują zgłoszenia do zimowych rozgrywek Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice.

Wiadomo już, że zgłoszone drużyny tradycyjnie na starcie podzielone będą na trzy lub cztery klasy rozgrywkowe. Wszystko zależeć będzie od ilości zgłoszonych drużyn. Informujemy debiutantów, (którzy przygodę z naszą ligą rozpoczynać będą od najniższej ligi), że liczba miejsc jest ograniczona i w przypadku nowicjuszy decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wszystkim drużynom, które uczestniczyły w rozgrywkach w sezonie 2013/2014 i nadal chcą grać w LF Pszczyna-Suszec-Goczałkowice, przypominamy, że aby zagrać w tym sezonie także trzeba wysłać maila z potwierdzeniem udziału w rozgrywkach.

Prawidłowe zgłoszenie/potwierdzenie udziału powinno zawierać:
* nazwę drużyny (jeśli drużyna, która uczestniczyła już w lidze i chcę grać teraz pod nową nazwą to prosimy o podanie także starej nazwy),
* miejscowość, w której znajduje się siedziba drużyny
* osobę kontaktową
* telefon kontaktowy.

Na zgłoszenia do rozgrywek czekamy pod adresem: sport@posir.pszczyna.pl do soboty 25 października. Prosimy w tytule wpisać "Zgłoszenie do LF".

Już dziś informujemy także przedstawicieli wszystkich drużyn, że po zakończeniu zgłoszeń odbędzie się obowiązkowe spotkanie, na którym przedstawimy szczegółowe informacje dotyczące Ligi.

Tegoroczne rozgrywki planujemy rozpocząć w drugi weekend listopada (tj.9.11.-11.11.) a sezon zakończyć chcemy do końca lutego 2015 roku.

Przypominamy, że Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice podobnie jak przed rokiem także i teraz odbywać się będzie na trzech halach w Suszcu (przy ulicy Szkolnej), Pszczynie (ul. Zamenhofa) i Goczałkowicach (ul. Powstańców Śląskich) .

Wpisowe do tegorocznych rozgrywek będzie wynosić: 800zł w I lidze oraz 650zł w niższych ligach. Szczegóły rozgrywek i system rozgrywania ligi będą znane po zakończeniu zgłoszeń.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 665-736-645 lub 501 582 591.

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 23.10.2014)
OKS ZRB Matyszkiewisz Poligon
Torpeda Papa Smerf
Inny Zespół Czechowice-Dziedzice
Profi M Tec Pszczyna
Kryry
Zett Łebecki Pszczyna
Kanel Team
Alma Miedźna
FC Turbodymomeny
Belfer Team Czechowice
Związek Górnośląski Suszec
Związek Górnośląski Suszec Oldboje
Termex Pszczyna
Gaz robi gaz ( POSiR Pszczyna)
KECH Pszczyna
Trójca Pszczyna
Tamir Pszczyna
Promos24 Bąków
Ełka Team Pszczyna
The Blues Żory
Northec Południowcy Czechowice Dziedzice
POSiR Pszczyna (beniaminek).

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj