czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 29 października 2014
  • 31 października 2014
  • wyświetleń: 5473

6 medali w MMA Black Devils

25 października w prestiżowych zawodach ALMMA 67 zawodnicy Black Devils zdobyli 5 złotych medali i jeden srebrny.

Bartek Faruga po świetnych walkach i pokazach charakteru zdominował swoich rywali zdobywając złoto w MMA i złoto w BJJ no gi w kategorii 61 kg. Sebastian Kapias również po zaciętych i twardych walkach zdobył złoto w MMA. Niestety w BJJ no gi, po wygranym półfinale, nabawił się kontuzji rozcięcia powieki, co uniemożliwiło mu start w finałowej walce, więc ostatecznie zajął 2. miejsce w kategorii 77 kg.

Z kolei Artur Kapias wywalczył złoto w BJJ no gi w kategorii 93 kg. Mariusz Knap również wywalczył złoty krążek w BJJ no gi w kategorii OPEN. Łukasz Lazarek podczas zawodów zaliczył swój debiut, gdzie po kilku wygranych walkach niestety przegrał bój o 3. miejsce i ostatecznie zajął 4. pozycję.

black devils, mma
Black Devils.


- Szczególne podziękowania kierujemy do Marka Ogrodzkiego, który zapewnił transport, najmocniejszy doping i dał nam dobrego ducha walki. Dziękujemy również trenerom Arturowi i Wojtkowi, dzięki którym to wszystko zawdzięczamy - komentują zawodnicy.

MMAFan

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.